Si ta kuptojmë se një vajzë dëshiron seks nëse nuk flet në mënyrë direkte dhe nuk je psikike

 1. Si të njohësh një grua që dëshiron seksi?
 2. Shenjat kur një vajzë dëshiron seksi
 3. gjest
 4. Gjeste të lëmuara dhe të gjalla
 5. Pozita e "favorshme"
 6. pikëpamje
 7. prekje
 8. Tani nuk duhet të jeni psikike

Nuk është shpesh që një grua mund të dëgjojë një ofertë të drejtpërdrejtë për ta vizituar atë gjatë gjithë natës ose për fjalët që duan të bëjnë dashuri këtu dhe tani.

Prandaj zotërinjtë dyshojnë: a është gati? Vajza dëshiron seksi apo është e vlefshme për t'u kujdesur? Dhe si të përcaktohet qëndrimi i saj pa pyetje të drejtpërdrejta, të cilat vrasin të gjithë romancën dhe pa rrezikun e largimit të tij dhe për një kohë të gjatë? ..

Ne kemi përgatitur një artikull se si të zbulojmë se çfarë dëshiron vajza dhe të gjeni "atë moment" për intimitetin e parë.

Si të njohësh një grua që dëshiron seksi?

Një vajzë e ndezur në intimitet vështirë se do të thotë një mëngjes të mirë: "Honey, është koha." A është koha?! Jo, sigurisht do të thoshte. Por jo-verbalisht. Rrobat do të flasin për të, më sinqerisht se zakonisht, një ngjyrë të kuqërreme më të ndritshme, këmbët paksa të përhapura dhe prekje të papërfillshme.

Për t'iu përgjigjur pyetjes: "A doni një vajzë?", Vlen të mësohet bazat e gjuhës së trupit. Shkathtat e kryqëzuara, gishtat e shtypur në grusht dhe një vështrim i tmerrshëm nën ballin e tij - nuk tregojnë qartë një gjendje romantike dhe një dëshirë për të dalë në pension. Dhe çfarë njeriu tregon gatishmërinë e të zgjedhurve për të lëvizur në shtrat - tjetër.

Dhe çfarë njeriu tregon gatishmërinë e të zgjedhurve për të lëvizur në shtrat - tjetër

Shenjat kur një vajzë dëshiron seksi

shfaqje

Nëse djali është në një zonë miqësore, vajza nuk do të shqetësohet me ngjyrën e bojë për vetulla, thellësinë e prerjes së bluzës dhe elegancën e lirit. Ajo mund të vijë lehtë në një takim në veshje sportive, me një bisht të lartë dhe pa një hint të përbërjes. Dhe sytë nuk dridhen.

Nëse një grua ka plane erotike për një burrë, në banjë ajo ëndërron prekjet e tij dhe në zemrën e saj pret hapin e parë në rrugën e pasionit, ajo nuk do të lejojë që ajo të duket jo-seksuale në prani të një objekti të adhurimit.

Nëse një grua ka plane erotike për një burrë, në banjë ajo ëndërron prekjet e tij dhe në zemrën e saj pret hapin e parë në rrugën e pasionit, ajo nuk do të lejojë që ajo të duket jo-seksuale në prani të një objekti të adhurimit

Burimi: iStock

Gjatë bisedës, "aksidentalisht" ra rrip? Nevojë urgjente duhet të përkulet për të rregulluar këpucën në mënyrë që i zgjedhuri do të vërë re shaminë e tejdukshme? Po, burra, këto janë lë të kuptohet gjallë, jo rroba "të këqija"!

Dëshira seksuale mund ta kufizojë takimin. Jeni të përgatitur për të dëgjuar: "Më fal, të dashur, jo sot ...", nëse nuk mund të hyjë në dush, t'i heqë këmbët dhe t'i vendos flokët para datës.

gjest

Si ta kuptojmë se një vajzë dëshiron seksi? Nuk ka nevojë të dëgjosh fjalët e saj - të shikosh shprehje dhe sjellje të fytyrës. Ajo lyps dhe kafshon cik e saj të ulët, buzëqesh me ëmbël, dhe kashtë koktej është në gojë shumë të gjatë? ..

Apo ndoshta vajza po luan erotikisht me flokët e saj? Tashmë disa herë rregulluar butonin në nivelin e gjoksit? Stroking kofshët e tij? Këto nuk janë lë të kuptohet delikate.

Këto nuk janë lë të kuptohet delikate

Burimi: iStock

Gjeste të lëmuara dhe të gjalla

Si mund të marrë një gotë në dorë, të kafshojë një copë ëmbëlsire dhe të bëj një lugë? I butë, i butë dhe kështu që është e pamundur të heqësh pamjen nga lëvizjet e saj të lëmuara? Nëse mendoni se kjo femërore është "aksidentale", "ashtu si ajo", "e dhënë nga lindja" ose "e pavetëdijshme" - e dini se jeni gabim.

Një grua kurrë nuk do ta shpenzojë energjinë për t'u shfaqur si një kotele sexy, pranë një njeriu jointeresant ...

Pozita e "favorshme"

Nëse një grua dëshiron seks, ajo kurrë nuk do të ulet para një njeriu në një pozitë "të përafërt" ose djali. Ajo do të zgjedhë këndin më të mirë. Duke ecur me një djalë poshtë rrugës, do të shkoni në të djathtë, sepse veshi i majtë është më i bukur. Në kafene, ai do të zgjas këmbënguljen e këmbëve të tij, duke pasur parasysh gjunjët e bukur dhe "vend të errët" nën veshje. Gjatë bisedës, ai do të përkulet më poshtë në mënyrë që i zgjedhuri të shohë bustin dhe ndjen aromën e parfumit.

pikëpamje

Sytë e dashurisë suaj, të ndritshme, pak të stupefikuar dhe të gatshëm për aventurë, janë një shenjë e sigurtë se marrëdhënia së shpejti do të shkojë në nivelin e ardhshëm. Një vështrim i tillë shqetëson sepse transmeton gjithçka: lë të kuptohet, gatishmërinë për zhvillimin e ngjarjeve, pasionin e kafshëve, dëshirat e sinqerta.

Burimi: iStock

Burrat gjithashtu duhet të luajnë rolin e tyre me aftësi. Në përgjigje, shikoni në grua drejtpërdrejt, me guxim, me dëshirë për të joshur dhe për të sjellë lojën në një fund të bukur dhe të lumtur.

prekje

Duke ardhur nga tryeza, vajza prekte lehtësisht shpatullën tuaj? Gjatë darkës, përsëri vrapoi këmbët e tij në këmbë? Nëse në të njëjtën kohë dëgjon një zhurmë të zhurmshme, frymë paksa të përhershme, dhe nxënësit e saj janë të zgjatur dhe faqet e saj janë në një skuqje ... Kjo nuk është nga zënia në dhomë;).

Tani nuk duhet të jeni psikike

Ju tashmë e dini atë që një grua ndjen kur dëshiron një njeri dhe si sillet. Mos prisni për lëkundje të ashpra, frazat e drejtpërdrejta për seksin ose ftesën në shtëpi.

Gjeste të zhurmshme, sy të zymtë dhe mbrapa mace të harkuar - kjo është një ftesë për të shkuar brenda !;)

;)

Si të njohësh një grua që dëshiron seksi?
Prandaj zotërinjtë dyshojnë: a është gati?
Vajza dëshiron seksi apo është e vlefshme për t'u kujdesur?
Dhe si të përcaktohet qëndrimi i saj pa pyetje të drejtpërdrejta, të cilat vrasin të gjithë romancën dhe pa rrezikun e largimit të tij dhe për një kohë të gjatë?
Si të njohësh një grua që dëshiron seksi?
A është koha?
Për t'iu përgjigjur pyetjes: "A doni një vajzë?
Nevojë urgjente duhet të përkulet për të rregulluar këpucën në mënyrë që i zgjedhuri do të vërë re shaminë e tejdukshme?
Ajo lyps dhe kafshon cik e saj të ulët, buzëqesh me ëmbël, dhe kashtë koktej është në gojë shumë të gjatë?
Apo ndoshta vajza po luan erotikisht me flokët e saj?

Новости

Как ухаживать за лицом после 30 лет: список запретов


Как ухаживать за собой


Как заставить себя начать ухаживать за собой?
Каждый вкладывает свой смысл в понятие " ухаживать за собой ". Вот мне исполнилось 30 лет и я расширяю это понятие. Я также как и Вы не особо люблю уход: не люблю краситься (честно, и не люблю) - моя

Вера Брежнева о своих секретах красоты
Талантливая певица, русская Брижит Бардо и самая стильная и сексуальная женщина России, безусловно, одна из ярчайших звезд современной русской эстрады – красавица Вера Брежнева в свои 34 года потрясающе

Лучшие советы по уходу за собой для девушек
Как всегда оставаться красивой даже в самых сложных ситуациях и тратить гораздо меньше времени и сил на уход за собой, но при этом всегда оставаться привлекательной? Если вы хотите знать ответы на эти

15 лучших средств по уходу за собой
Как почувствовать себя королевой, если с утра приходится тщательно маскировать прыщи, а к вечеру невозможно от усталости стоять на ногах? Попробуйте бороться с проблемами «домашними» средствами. Если

Как ухаживать за собой во время беременности
Как остаться красивой, не навредив при этом малышу. Уход за телом Сейчас самое время сделать ставку на увлажнение кожи. При этом помните, что ваш организм стал более восприимчивым

Натуральный уход за собой: красота и здоровье
Привет, дорогие читательницы! В последнее время моя жизнь наполнена совершенно волшебными знакомствами — вдохновляющими, помогающими открыть в себе что-то новое, чему-то научиться. Сегодня расскажу

Бюджетные аптечные средства по уходу за лицом. - Семейный портал Family-and-i: Все о семье, детях и не только.
Ухаживая за своим лицом и при этом, используя недорогие бюджетные аптечные средства, можно достигнуть очень заметного положительного результата. В этой статье мы подробно расскажем, что это за средства

Как правильно ухаживать за собой
Большое количество женщин категорически отказывается ухаживать за собой, объясняя это недостатком средств и времени. Такие дамы жалуются на отсутствие личной жизни и внимания со стороны мужчин. А между

 • Оформление торжеств
  21.11.2014
  Оформление торжеств

  Оформление мероприятий цветами и декорация тканью: свадьбы, юбилеи, торжества, корпоративные вечеринки, выставки, конференции, семинары, презентации.Правильная организация праздников и планировка работы для Вас и Ваших сотрудников — это залог успешного развития бизнеса. Мы предоставим полный комплекс услуг по оформлению специальных мероприятий любого масштаба. Опыт наших проектов по-своему индивидуален. Мы готовы предложить именно... 
  Читать полностью

Статьи о цветах
 • Свадебные букеты
  Свадебные букеты

  Безумное счастье воссоединения в браке, прекрасная церемония, счастливые лица гостей… Несомненно, свадьба... 
  Читать полностью

 • Роль и значение цветов в нашей жизни
  Роль и значение цветов в нашей жизни

  Еще с давних времен цветы в жизни людей играли огромную роль. Они всегда ассоциировались с любовью, радостью, хорошим... 
  Читать полностью

 • История цветов
  История цветов

  Искусство украшать живыми цветами, листьями, ветками, плодами и другим декоративным материалом праздничные процессии,... 
  Читать полностью

 • Цветочные традиции в Европе
  Цветочные традиции в Европе

  В Западной Европе в XIV в. распространилась мода на ароматы, а вместе с ней и на небольшие букетики из пахнущих цветов.... 
  Читать полностью

 • Цветы для свадьбы
  Цветы для свадьбы

  В нашей жизни ни одно торжественное событие не обходится без цветов. Букет из белых роз тонко подчеркнет красоту... 
  Читать полностью

 • Цветочный этикет
  Цветочный этикет

  В нашей жизни ни одно торжественное событие не обходится без цветов. При этом очень важно соблюдать цветочный... 
  Читать полностью